Logo2018

Konferencja The 2nd Baltic Conference for Students and Youngs Researchers BalCon2018

odbędzie się w dniach 20-23 kwietnia 2018 roku na promie StenaLine zacumowanym w Gdyni oraz na terenie Szwecji.

Konferencja skierowana jest do studentów i doktorantów publikujących wyniki prowadzonych badań w dowolnym współautorstwie.

Artykuły zaakceptowane przez Komitet Naukowy i Komitet Redakcyjny BalCon2018 zostaną opublikowane w czasopiśmie MATEC Web of Conferences (15 pkt. wg MNiSw), które indeksowane jest w bazie Scopus i Web of Science w trybie open access.

Zgłoszenia tylko do 5 lutego 2018 roku, formularz w załączeniu. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej konferencji: www.balcon.com.pl

Formularz zgłoszenia uczestnictwa